Evo-150 DeLorean Limited Edition Streaming Versterker
DeLorean Edition Streaming Versterker
Bluetooth aptX 5.0 Hi-Res Ontvanger
Met WTX-700EVO wordt het mogelijk muziek vanaf uw smartphone, tablet of laptop te streamen naar een goed audiosysteem in hoge resolutie (24bit/48kHz).
De WTX-700EVO is compatibel met alle Bluetooth audiobronnen op de markt: smartphones, tablets, PC’s en Mac’s.
Advance Paris onderscheidt zich met de WTX-700EVO met een hogere geluidskwaliteit dan de “standaard” aptX HD ontvangers met de Qualcomm chipset.
Er wordt geen gebruik gemaakt van de door Qualcomm in de standaard chipset geïntegreerde dac (digitaal/analoog omzetter).
Advance Paris maakt een aftakking en zet een zelf gekozen, extern geplaatste Texas Instuments PCM 5102 dac in van hoogwaardiger kwaliteit.
Mocht het bronapparaat geen Bluetooth aptX HD aanbieden, dan is dat geen probleem.
De WTX-700EVO is downwards compatibel met oudere Bluetooth versies.
De WTX 700EVO kunt u door middel van de RCA-stekers rechtstreeks op een lijningang (Aux) van een b.v. een versterker steken.
Features:
Nog geen reviews
Pofessioneel multi-effectpedaal, met versterker modeling en IR-loader
De NUX MG-30 is een profkwaliteit multi-effectpedaal, modeler en IR-lader voor gitaristen en bassisten. Hij kan de hele signaalketen vervangen: versterker, effecten, speakerkast en microfoon.
De MG-30 kan dus direct aangesloten worden op een mengpaneel of actieve monitors, maar kan ook gebruikt worden in combinatie met een ‘echte’ gitaarversterker.
Tokai vintage elektrische gitaar, Telecaster Thinline model, natural
Tokai Japan is een gerenormeerde gitaar fabrikant die onder meer jarenlang voor Fender de Japanse gitaren gebouwd heeft.
Het mag dus duidelijk zijn dat ze daar wel weten wat ze doen.
Naast de Japanse modellen zijn er ook de betaalbare Chinese instrumenten.
Deze Tokai's mogen dan gunstig geprijsd zijn maar kunnen het met gemak opnemen tegen de veel duurdere originele modellen van de bekende merken.