40 PPA Phono Pre-Amp Draaitafel Voorversterker
Phono Pre-Amp Draaitafel Voorversterker
Phono Pre-Amp Draaitafel Voorversterker
Portable Keyboard, 61 Toetsen
voor orders boven € 100,-
Met iDEAL, Paypal,
Bancontact of
bankoverschrijving
niet online inwisselbaar
telefonisch of email

Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.

Toets instrumenten, studio apparatuur, professionele audio en HiFi,

Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Reparatie instrumenten, versterking en Hifi.
C276 Luidspreker kabel 2 x 2,50 mm² (per meter)
6922 / E88CC TAD Premium Selected preamp (balanced)
Geselecteerde voorversterkerbuis 6922 / E88CC (RT-6922)
6922 / E88CC TAD Premium Selected preamp (balanced)
Geselecteerde voorversterkerbuis 6922 / E88CC (RT-6922)
De TAD-6922 / E88CC (~ CCa) is de high-end-versie van de ECC88 of 6DJ8. Geselecteerd voor perfect gebalanceerde audio-uitvoer en de laagste ruis.
De 6922 wordt wereldwijd gebruikt door veeleisende fabrikanten van hifi-versterkers die op zoek zijn naar de hoogste consistente kwaliteit en levensduur.
de TAD-6922 vervangt of upgradet elke ECC88 / E88CC / 6DJ8 / CCa / 6n23p-ev
Nog geen reviews
EL84-CZ Duet (matched pair)
geselecteerde eindbuizen, paar (RT272)
Geselecteerde eindbuizen, kwartet (RT164)
Selected preamp tube ECC81/12AT7-Cz balanced (RT052)
De TAD ECC81 / 12AT7-Cz is geselecteerd met het oog op een strakke balans van beide triodes, waardoor hij ideaal is voor gebruik als een gebalanceerde fasedriver. Naast de perfecte symmetrische systemen, ondersteunen de sterke versterkingskarakteristieken van de TAD ECC81/12AT7-Cz een verhoogde dynamiek van de eindtrap bij gebruik als fasedriver of fase-inverterbuis.
Geselecteerde voorversterkerbuis 7025 / E83CC (RT030)
Geen microfoons, geen gezoem - warm clean geluid, pittige middentonen en een vette overdrive!
Geselecteerde voorversterkerbuis (RT001)
Geselecteerde eindbuizen, paar (RT102)
Gloednieuw in 2021: TAD's antwoord op de uitdaging om de beste 6L6-type buis ooit te bouwen! De TAD 6L6GCM-STR REDBASE is hun nieuwste 6L6GC, ontworpen en gebouwd om te claimen de beste 6L6-type buis ooit te zijn. Een verdomd hoge claim, maar ze zijn er zeker van dat ze precies dat hebben bereikt.
De nieuwe EL34-standaard
De nieuwe TAD EL34-STR REDBASE™ is helemaal opnieuw ontwikkeld! Toch zijn de resultaten fenomenaal.
In de traditie van de legendarische Telefunken EL34, biedt de TAD EL34-STR REDBASE™ een prachtige, dynamische en verbazingwekkend open in-yer-face klank met precies de juiste hoeveelheid boosheid. Verwacht een helder, harmonisch en open top-end, een mooie spot-on midrange, met vocale low-mids en een geweldige basrespons zoals je dat zou verwachten van een TAD EL34.
Extra robuuste glazen omhulling, gouden stuurroosterdraad, twee bijzonder grote koelroosters en een speciale, zeer nauwkeurige constructie met de kleinste toleranties garanderen maximale stabiliteit en betrouwbaarheid.
Versie met betere gain en warme toon, gebruikt door Boogie®, Engl®, Hughes & Kettner®, Laney®, Trace Elliot®
Geselecteerde eindbuizen, paar (RT152)
Hoofdtelefoon Verlengkabel Mini Jack