Wie is wie?
Remo Emperor 12" Clear
12" Tom/Snare vel
Nog geen reviews
Bekeken producten
van den Hul The First® Metal Screen Stereo Interlink, 1.0 Meter
Stereo Interlink, 0.8 Meter
Schaller S-Locks Chrome
De nieuwe S-Locks Strap Locks
S voor veilig, S voor stil en S voor Schaller-riemvergrendelingen!
Deze nieuwe revolutionaire S-Locks zijn stil. Ze zijn voorzien van een elegant Lock-Wheel, uit één stuk geharde stalen bandknoppen, esthetisch ontwerp, perfecte bediening en alle voormalige hik is aangepakt!
Rockboard Power Block ISO 10 Pedalboard Voeding
De RockBoard ISO Power Block V10 is een multi stroomvooziening voor effectpedalen dat 10 met transformators geïsoleerde en hoog gefilterde stroompunten biedt - 8 x 9 volt (geïsoleerd) met een max. uitgangsvermogen van 150 mA elk, en 2 x 18 volt (geïsoleerd) met een max. uitgangsvermogen van 400 mA elk – voor het apart van stroom voorzien van tot op 10 effectpedalen tegelijk, zonder ruis. De geavanceerde filtertechnologie, gebruikt in elk van de uitgangen, voorkomt hogefrequentieruis. Door individuele kortsluitingsbescherming in iedere uitgang, zijn aangesloten pedalen beschermd tegen sluiting. Individuele LEDs voor elk van de 9V-uitgangen geven sluiting aan en alleen de bewuste uitgang wordt afgesloten, zodat je gegarandeerd en ongestoord de rest van je pedalen kunt gebruiken.
T-Rex Tremster - Tremolo
TREMSTER – NATUURLIJKE, ORGANISCHE TREMOLO-EFFECT - Made in Denmark
De kracht van de Tremster ligt in de manier waarop het effect wordt gemoduleerd. Simpel gezegd: de golfvorm die wordt gebruikt om het volume op en neer te laten gaan (het tremolo-effect) is bijzonder. In plaats van een sinus- of driehoeksgolf heeft de Tremster een golfvorm die zacht is rond de pieken, maar verder vrij abrupt. Hierdoor ontstaat een zeer subtiel effect dat mooi samensmelt met je spel – zelfs bij maximale diepte.
Het voelt alsof het effect rustig ademt, in plaats van dat je spel klinkt alsof het hyperventileert. Daardoor kun je meer tremolo gebruiken zonder dat je toon verloren gaat, vergelijkbaar met de buizen-tremolo’s in oudere versterkers.



