EOS SUPERIOR EM Schuko - C15 - Netstroom Kabel, 1.0 Meter
Netstroom Kabel, 1.0 Meter
Netstroom Kabel, 1.0 Meter
SIMEON is een muziekschool+. Bij ons krijg je muziekles op ieder niveau, je kunt samen spelen, maar ook leren hoe je zelf muziek bedenkt en uitvoert. SIMEON is voor beoefenaars en makers van alle leeftijden. Bij SIMEON kun je kiezen uit een rijk cursusaanbod in diverse instrumenten - je kunt op de website het gehele cursusaanbod vinden en direct contact leggen met de docenten. De lessen vinden plaats in Bergen NH, Spaansepad 1.
voor orders boven € 100,-
Met iDEAL, Paypal,
Bancontact of
bankoverschrijving
niet online inwisselbaar
telefonisch of email

Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.

Toets instrumenten, studio apparatuur, professionele audio en HiFi,

Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Reparatie instrumenten, versterking en Hifi.
C276 Luidspreker kabel 2 x 2,50 mm² (per meter)
46 G4 CO ECW met element
Met de Stanford 46-serie richten we ons tot gitaristen die op zoek zijn naar een instrument met een comfortabele nekbreedte. Het nekprofiel en een toets met een breedte van 46 mm bij het zadel zorgen voor een comfortabele en ontspannen speelervaring. De constructie en de bracing zijn zeer licht, wat de zogenaamde tonale respons aanzienlijk verbetert. Niet alleen fingerstyle spelers zullen de voordelen van de 46 - Series waarderen. Een cutaway en Nautilus pick-up systeem zijn standaard.
Nog geen reviews
Blueridge BR-43 OOO gitaar solid Sitka spruce/mahonie
VintageVE440WK Statesboro' Whiskey Sour dreadnought gitaar met element
Kepma EACE-K10 Grand Auditorium gitaar zwart
Cardenas C10D Dreadnought Western Gitaar massief spruce/sapele
De PRS SE A50E combineert een achter- en zijkant van esdoorn met een massief sparrenhouten bovenblad, wat resulteert in een verrassend warme en diepe klank. In combinatie met de PRS Hybrid "X"/Classical-bracing, die het bovenblad vrij laat resoneren en optimaal laat projecteren, biedt de SE A50E een uitzonderlijk driedimensionaal klankkarakter dat je niet snel verwacht van een gitaar met een esdoorn achter- en zijkant. De Angelus Cutaway-bodyvorm zorgt voor een hoog speelcomfort en uitstekende bespeelbaarheid, waardoor deze gitaar ideaal is voor zowel plectrumspel als fingerstyle.
Able Series 630 cutaway elektro-akoestische dreadnought met massief ceder bovenblad
F1DN dreadnought gitaar solid top natural
Pure ONS orchestra body mass. spruce/mass. mahonie
Yamaha APX600BK electrisch/akoestische gitaar

Black Hole GA/CE massief spruce/ massief mahonie
Viking 12-string black