40 PPA Phono Pre-Amp Draaitafel Voorversterker
Phono Pre-Amp Draaitafel Voorversterker
Phono Pre-Amp Draaitafel Voorversterker
Netstroom Kabel, 1.0 Meter
Portable Keyboard, 61 Toetsen
voor orders boven € 100,-
Met iDEAL, Paypal,
Bancontact of
bankoverschrijving
niet online inwisselbaar
telefonisch of email

Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.

Toets instrumenten, studio apparatuur, professionele audio en HiFi,

Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Reparatie instrumenten, versterking en Hifi.
C276 Luidspreker kabel 2 x 2,50 mm² (per meter)
Viking Linkshandig hoogglans zwart
Viking Linkshandig hoogglans zwart
Nog geen reviews
Viking 12-string black
Super Viking Dark Baltic Sea Flame
Viking Baritone Deluxe Tobacco Sunburst
H7 Series Larry Carlton Black Electrische Gitaar
Viking Baritone Deluxe Black
Viking Baritone Deluxe Cosmic Blackburst
Artcore Series AF55LTF Linkshandige hollowbody gitaar.
De single cutaway hollow body levert een warm, resonerend geluid dat zeer geschikt is voor blues, country, rock en jazz.
De hals is voorzien van een 20-fret gebonden Laurel toets met witte stippen inleg en chromen stemmechanieken.
De snaren zijn verankerd door een ART-ST Tune-O-Matic brug en VT06 trapeze staartstuk.
Qua elektronica is de AF55 uitgerust met een paar Infinity R humbucking-pickups in de nek- en brugposities, samen met een 3-weg pickup-keuzeschakelaar en hoofdvolume- en toonregeling.
Semi hollow body electric guitar, Sunburst finish
ES335 model
Tokai Japan is een gerenormeerde gitaar fabrikant die onder meer jarenlang voor Fender de Japanse gitaren gebouwd heeft.
Het mag dus duidelijk zijn dat ze daar wel weten wat ze doen.
Naast de Japanse modellen zijn er ook de betaalbare Chinese instrumenten.
Deze Tokai's mogen dan gunstig geprijsd zijn maar kunnen het met gemak opnemen tegen de veel duurdere originele modellen van de bekende merken.
Van Bluesters en Big Banders tot Bubblegum en Britpoppers, de sonore stem van de semi-akoestische gitaar heeft zich geliefd gemaakt bij spelers van verschillende stijlen in de geschiedenis van de geëlektrificeerde gitaar.
67’ Viking II - Wild Cherry Transparent
De nieuwe Hagstrom ‘67 Viking II is voorzien van een semi-akoestische slimline-body van gevlamd esdoornmultiplex, een hals van Canadese esdoorn en een headstock met “6-in-line”-stemmechanieken.
De nieuwe, speciaal ontwikkelde dubbelspoel Hagstrom H-52 Mini-humbuckers leveren de gloorrijke sound van het gouden rock/pop-tijdperk.
De klassieke vibe van de modellen uit de jaren 1960 gaat gepaard met de modernste technologie voor een “klassieke” en tegelijk machtige humbuckersound.
Dankzij de splitfunctie beschik je echter ook over een singlecoilsound van jewelste voor nóg meer opties.
Goudkleurige hardware en details vormen gave versieringen.
Eén blik op deze instrumenten met de klassieke ‘67 vibe – en je gaat voor de bijl.