PSR-E583 Portable Keyboard, 61 Toetsen
Portable Keyboard, 61 Toetsen
Portable Keyboard, 61 Toetsen
Phono Pre-Amp Draaitafel Voorversterker
voor orders boven € 100,-
Met iDEAL, Paypal,
Bancontact of
bankoverschrijving
niet online inwisselbaar
telefonisch of email

Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.

Toets instrumenten, studio apparatuur, professionele audio en HiFi,

Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Reparatie instrumenten, versterking en Hifi.
C276 Luidspreker kabel 2 x 2,50 mm² (per meter)
De Vox AC30C2, is het kroonjuweel van de Vox familie. 2 Celection Greenback Speakers en zijn 30W buizen kracht laat deze versterker tot leven komen. En uw sound krijgt meteen, de sound van de 60's Rock 'n Roll! En dat is wat Vox met deze AC30C2 u te bieden heeft.
Nog geen reviews
10 Watt desktop modeling gitaar / bas versterker met Bluetooth en USB
Tiny6 ukulele versterker & bluetooth box Maple
Een mooie 120 Watt buizen modelling versterker die vrijwel nog in nieuwstaat verkeert.
Met alle bekende Peavey en Buddah sounds, maar ook models van vrijwel alle bekende versterkers en een scala aan effecten aan boord.
Met 3 maanden Garantie
NB Deze versterker kan niet verstuurd worden!
Made in UK Premium Gitaar Cabinet met Celestion G12H Speaker
Actieve 400 Watt 1x12 FRFR Cabinet
Heb je geen zin om je versterker te pakken, maar wil je toch het volledige aanbod van je versterker, dan is dit de oplossing.
De NUX Mighty Plug is een hoofdtelefoon versterker voor zowel gitaar als bas, die volledig via een app op je telefoon bestuurd wordt.
Diverse versterker modellen, effecten, backing tracks, het zit er allemaal in.
Ook meespelen met je eigen muziek is geen probleem.
Hoofdtelefoon op en je kunt zonder anderen te storen volledig losgaan.
Made in UK in samenwerking met Martin Miller
O TONE 40
Voor gitaristen die op zoek zijn naar een oefenversterker, een werkpaard voor kleine podia en een reeks toonopties, is de Orange O Tone 40 de perfecte one-stop-shop. Een 40-Watt Class A/B solid-state comboversterker compleet met een 12-inch Voice of the World-luidspreker, de versterker bevat ingebouwde reverb- en tremolo-regelaars, een gebufferde effectsloop en veel punch qua volume, waardoor hij perfect is voor zowel de oefenruimte als clubshows.
Laney LF212
Foundry Gitaarcabinet 120 watt – 2 x HH 1260 12 inch speakers
Maak kennis met de LF212, een schitterend 2x12" Lionheart speakercabinet.
De LF212 is een open-back cabinet dat compromisloze prestaties levert met een robuuste en duurzame constructie.
Dit cabinet produceert een warme lage frequentie, een romige, rijke vocale midrange en een sprankelende, prachtig gedetailleerde hoge frequentie. Geschikt voor elke muziekstijl die je wilt spelen.
Prachtige half stack met een Rockerverb 50 een PPC 412 cabinet en footswitch.
Een van de footswitch aansluiting is vervangen door een potmeter voor het slagvolume.
Met 3 maanden Garantie
NB Deze versterker kan niet verstuurd worden!
Boutique Style buizen versterker met reverb en boost.
Crush 20RT Zwart
Twin-channel ontwerp met high gain voorversterker, 3-bands EQ, reverb, chromatische tuner, Aux In & CabSim-geladen hoofdtelefoonuitgang
De Crush 20RT bouwt voort op het klankplatform van de Crush 20 met nog meer functionaliteit dankzij de opname van een weelderige ingebouwde reverb en een geïntegreerde chromatische tuner. Net als zijn meer 'uitgeklede' broer, heeft de Crush 20RT voetschakelbare Clean en Dirty-kanalen plus ons nieuwe high-gain, viertraps voorversterkerontwerp, dat een enorm palet van overstuurde en vervormde geluiden biedt, rijk aan harmonische boventonen.
De PPC112 is een van de populairste 1x12 inch-kasten die momenteel op de markt zijn, en met goede reden.
De gesloten achterkant van 18 mm berkenmultiplex is iets groter dan een conventionele 1x12.
Dit geeft de PPC112 een groter intern volume voor een vettere klank met uitstekende projectie.
De kast bevat een enkele Celestion Vintage 30-luidspreker en is ook voorzien van onze unieke skidrunners op de basis om de kast akoestisch aan het podium te koppelen om de respons in de lage tonen te verbeteren.
Voor versterkers met een lager vermogen, zoals onze Terror Series of de OR15, is de PPC112 een uitstekende keuze.