Genos Workstation Keyboard, 76 Toetsen AANBIEDING!!
NIEUW IN DOOS!
Keyboard Workstation, 76 Toetsen
NIEUW IN DOOS!
Keyboard Workstation, 76 Toetsen
De PLUS Pedal is een piano-stijl sustain pedaal voor gitaren en alle andere melodische instrumenten.
Met de PLASMA Pedal High Voltage Distortion bespeel je een stroomstoot waarbij elektrische ontladingen die door de PLASMA-buis worden geproduceerd onmiddellijk weer omgezet worde in een audiosignaal.
Third Man Hardware en Gamechanger Audio brengen u de PLASMA COIL, een speciale versie van de PLASMA Pedal in samenwerking met Jack White gemaakt.
voor orders boven € 75,-
Met iDEAL, Paypal,
Bancontact of
bankoverschrijving
niet online inwisselbaar
telefonisch of email
Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.
Toets instrumenten, studio apparatuur, professionele audio en HiFi,
Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Reparatie instrumenten, versterking en Hifi.
Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.
C276 Luidspreker kabel 2 x 2,50 mm² (per meter)
Platte gebalanceerde microfoonkabel 2x2x0,22
Cleaner, Polish & Wax voor hoogglans piano's/vleugels
Versie met betere gain en warme toon, gebruikt door Boogie®, Engl®, Hughes & Kettner®, Laney®, Trace Elliot®
De bekende Vic Firth 5A stokken maar dan in een ruwere, ongelakte afwwerking die meer grip geeft
Gemaakt in Hickory, een dense en stevige houtsoort.
Deze onberispelijke stokken bieden een optimaal spelcomfort, respons en een uitstekende levensduur voor een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding.
American Custom® SD4 Combo
Barrel tip. Licht en snel voor jazzkwartet of kamermuziek.
Iets korter en dunner dan gemiddeld en gemaakt van esdoorn, speelt de SD4 Combo licht en snel.
Ideaal voor jazz combo of kamermuziek
De signature stokken van Simon Phillips
De signature stokken van Mike Portnoy met Nylon Tips
Ontworpen voor de drummer die op zoek is naar de perfecte rebound, zowel op cimbalen als op de toms. De American Jazz serie bestaat uit modellen die een zeer lange spoel hebben en een druppelvormige tip.
De dunste stok in het assortiment. Licht en aangename feel:
Rebound 7A .535 "Hickory Acorn Wood Tip
Promark ontwierp het Select Balance-systeem met behulp van de 5 meest populaire drumstokdiameters, 7A, 5A (2), 55A en 5B. Elk model is beschikbaar in een FORWARD- of REBOUND-balansversie. Kies FORWARD om POWER en SPEED te optimaliseren met een naar voren gewogen gevoel of REBOUND die FINESSE en AGILITY optimaliseren met een naar achteren gewogen gevoel.