PSR-E583 Portable Keyboard, 61 Toetsen
Portable Keyboard, 61 Toetsen
Dit is een speciale footswitch voor gebruik met de Gamechanger Audio PLUS Pedal.
Plus Pedal Footswitch Accessory for Wet Mode
Gebruik de PLUS Pedal Footswitch om de WET-Only modus van de PLUS Pedal in en uit te schakelen. Hiermee kun je een dikke ambient laag creëren en opbouwen om vervolgens je droge signaal weer aan te zetten om over je gemaakte PAD te spelen.
(Opmerking: de schakelaar voor OUT 1 moet op MIX staan om de voetschakelaar te gebruiken.) Als u de WET Only-voetschakelaar gebruikt (aangesloten op "CLEAN OUT/FSW"), hebt u nog steeds toegang tot het DRY only-signaal via een speciaal
DRY OUT-uitgang ingebouwd in de voetschakelaar zelf.
Nog geen reviews
CRUSH 12 Oranje
Enkelkanaals gitaarversterkercombo met Overdrive-regeling, 3-bands EQ & CabSim-geladen hoofdtelefoonuitgang
De Crush 12 is de kleinste van de full-format Crush-modellen die zijn ontworpen voor gitaristen met een no-nonsense houding ten opzichte van hoogwaardige analoge toon. Deze enkelkanaals combo is voorzien van een krachtige 3-bands EQ en speciale Overdrive-regeling voor tonen variërend van helder en schoon tot vintage oranje crunch.
De aangepaste 6″ Voice of the World-luidspreker van de Crush 12 zorgt ervoor dat de versterker altijd pittig en gearticuleerd blijft, ondanks zijn kleine afmetingen. Onze nieuwe CabSim-geladen hoofdtelefoonuitgang betekent enorme tonen op een fluisterstil volume, waardoor deze combo een ideale oefenpartner is voor spelers van alle niveaus.