Plus Pedal Piano Style Sustain for Guitar
De PLUS Pedal is een piano-stijl sustain pedaal voor gitaren en alle andere melodische instrumenten.
De PLUS Pedal is een piano-stijl sustain pedaal voor gitaren en alle andere melodische instrumenten.
Met de PLASMA Pedal High Voltage Distortion bespeel je een stroomstoot waarbij elektrische ontladingen die door de PLASMA-buis worden geproduceerd onmiddellijk weer omgezet worde in een audiosignaal.
Third Man Hardware en Gamechanger Audio brengen u de PLASMA COIL, een speciale versie van de PLASMA Pedal in samenwerking met Jack White gemaakt.
De LIGHT Pedal is 's werelds eerste analoge optische spring reverb systeem die gebruik maakt van optische sensoren.
voor orders boven € 100,-
Met iDEAL, Paypal,
Bancontact of
bankoverschrijving
niet online inwisselbaar
telefonisch of email
Bladmuziek, blaasinstrumenten, akoestische gitaren, accessoires en toebehoren.
Toets instrumenten, studio apparatuur, professionele audio en HiFi,
Electrische (bas)gitaren, bas en gitaarversterking, slagwerk, live microfoons en toebehoren.
Reparatie instrumenten, versterking en Hifi.
C276 Luidspreker kabel 2 x 2,50 mm² (per meter)
Platte gebalanceerde microfoonkabel 2x2x0,22
Cleaner, Polish & Wax voor hoogglans piano's/vleugels
Versie met betere gain en warme toon, gebruikt door Boogie®, Engl®, Hughes & Kettner®, Laney®, Trace Elliot®
Meinl HCAJ5NT
Mooi Maple is niet lelijk! Deze cajon heeft de looks van naturel hout. En de feel is ook aanwezig! dus "Boomknuffelaars" dit is waar je verlangen naar uitgaat!
Nog geen reviews
Snare Cajon, Almond Birch - MC1AB
afmetingen: H 21, B 14,5, D 14,5 cm
Rods zijn de essentiële unplugged sticks voor elke drummer en percussionist. Schlagwerk biedt een reeks speciale hengels die niet alleen indruk maken door verschillende groepen, maar ook door hun ronde en daardoor huidbeschermende uiteinden.
DGP1 Cajon Pedaal ( pro-model )
Stabiele basis waar een standaard cajon klemvast in geplaatst wordt.
voor een optimaal lichte slag waarbij zelfs dubbel strokes kunnen worden gespeeld
Cult en comfort - de Black Edition van de 2inOne Cajons is al een klassieker. Het medium model is voor veel muzikanten een comfortabelere hoogte.
De standaard klopper voor onze bas cajon en booster box (BCSET / BCCOM / BP40).
De harde klopper heeft een krachtige, heldere bas en is ook zeer geschikt voor normale basdrums.
Compatibel met elk standaard basdrumpedaal.
Deze BE33 is te hard voor onze normale cajons en daarom hiervoor niet geschikt.
Eenvoudig, compact en ongelooflijk funky!
Cajon Cabasa is de perfecte add-on voor het spelen van doorlopende patronen, individuele gedenkwaardige beats of zelfs langgerekte losse sounds.
De ultieme toevoeging aan de Cajon.
Geproduceerd onder exclusieve licentie DE 20 2012 004 310.2
Het multitalent. Of het nu stil, luid, in de hand, op het been of op de Cajon is. Met de hand gespeeld of met staven - elke keer anders - elke keer nieuw. Sizzle Board - het is de praktische unplugged groove tool.
Het woord "agilis" heeft zich in verschillende talen ontwikkeld als synoniem voor dynamiek, lichtheid en levendigheid, een naam die past bij deze serie Schlagwerk cajones! Het hart van deze serie bevindt zich op het niveau van het verwijderbare element dat een snare-sound met een snelle en nauwkeurige attack mogelijk maakt.